,,Шпага Славка Беркута "Чому в школі влаштовують товариський суд ? Коли Славко перестав ходити на тренування ? Як однокласник поставилися до суду над Беркутою ? Чому Славка виправдали ? Хто насправді був затриманий міліцією...

,,Шпага Славка Беркута "Чому в школі влаштовують товариський суд ? Коли Славко перестав ходити на тренування ? Як однокласник поставилися до суду над Беркутою ? Чому Славка виправдали ? Хто насправді був затриманий міліцією? Хто з учителів підтримав Славка під час суду?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. тому що Славко разом зі своїми товаришами розпивав спиртні напої. 2. коли він програв, і від почуття сорому перед вчителем що його затримали, почав прогулювати заняття з фехтування. 3. вони почали захищати його, тому що знали що він не міг такого зробити. 4. Юлько 5. Начебто тренер з фехтування та директор