Швидкість човна за течією річки дорівнює 21.6 км\год, а швидкість течіи - 28 км\год. Зн?

Швидкість човна за течією річки дорівнює 21.6 км\год, а швидкість течіи - 28 км\год. Зн??йдіть швидкість човна проти течіи
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Скорость катера против течения Vпротив = Vпо - 2* V реки = 21,6 - 2*2,8 = 16 км/ч - ОТВЕТ или в два действия 1) Vкатера = Vпо  -  Vреки = 21,6- 2,8 = 18,8 км/ч 2) Vпротив =  Vкатера -  Vреки  = 18,8 - 2,8 = 16 км/ч - ОТВЕТ