СИНКАН ПРО РЕБЕКУ НЕГАЙНО Риси характеру Ребекки Щирість і готовність до самопожертви. Надзвичайна мужність і витримка. Уміння вірити та сподіватися на краще. Ребекка надзвичайно сильна в душі, вона може скоритися долі (вірніст...

СИНКАН ПРО РЕБЕКУ НЕГАЙНО Риси характеру Ребекки Щирість і готовність до самопожертви. Надзвичайна мужність і витримка. Уміння вірити та сподіватися на краще. Ребекка надзвичайно сильна в душі, вона може скоритися долі (вірність традиціям батьків, нерозділене кохання).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ребека Щира та мужня Любить , вірить , зберігае Ребека - вірна традиціям батьків Перлина