Синонім до слова чудово уміло радісно довго ясно ніжно любо швидко казково

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
радісно-сумно довго- швидко ясно- пасмурно ніжно- грубо любо-жахливо швидко-повільно казково-?!
Гость
чудово-дивовижно, гарно, файно, прекрасно умiло-знаючи. радiсно-утiшно.осяйно.святково довго- протяжно, тривало, довгенько, подовгу ясно-зрозумiло.прозоро нiжно-лагiдно.пестливо. любо-хорошо, приэмно швидко- прудко невдовзі, скоро, незабаром казково-незабутньо.прекрасно.