Синоніми до слова діловий стиль,ділова пропозиція, діловий вигляд, ділові відносини, ділові кола,ділова бесіда,діловий лист,ділова зустріч.ділові папери,ділова людина.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ділоий стиль-офіційний стиль ділоа пропозиція- слушна пропозиція ділоий игляд- статний _игляд ділоі ідносини-професійні _ідносини ділоі кола-фінансо_і кола ділоа бесіда- офіційна бесіда ділоий лист-  офіційний лист ділоа зустріч-партнерська зустріч ділоі папери- службо_і папери ділоа людина - _ідпо_ідальна людина