Синоніми слов радість,уважність,чемний,рухливий,яскравий,базікало,везунчик,праця,говіркий,однаковий

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Радість-задоволення,щастя,веселощі Уважність-турботливість Чемний-ввічливий,привітний,приязний Рухливий-жвавий, меткий, проворний, прудкий Яскравий-блискучий,сяючий Базікало-базіка,брязкало,патякало,просторіка Везунчик-щасливчик Праця-робота,заняття,справа Говіркий-балакучий Однаковий-тотожний,синонімічний