Синтаксический разбор предложения на кахахском языке " Қазақстанда табылған мине

Синтаксический разбор предложения на кахахском языке " Қазақстанда табылған минералды сулардың емдік қасиеті бар
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сулеймен деген кым? Ол кандай адам болган? 2) Сулеймен жауды калай женды? 3)Сулеймен жауды калай женды? 4) Жылан патшага кандай тылек айтты? Патшага кандай шешым кабылдайды? 5) жылан не деп шагынады? Сулеймен патша не туралы ойланды? это первая часть вопросов