Синтаксичний розбір Лише той гідний світлого майбутнього, хто свято шанує минуле, пишається героїчною історією свого народу і все робить для того, щоб сучасне було не менш славне, щоб уписалося воно золотими сторінками на скриж...

Синтаксичний розбір Лише той гідний світлого майбутнього, хто свято шанує минуле, пишається героїчною історією свого народу і все робить для того, щоб сучасне було не менш славне, щоб уписалося воно золотими сторінками на скрижалях історії
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[ ], (хто...) і [ ], (щоб...), (щоб...). (реч. розповідне, неокличне, складне, складнопідрядне з різними видами звязку безсполучниковим та сполучниковим з однорідною підрядністю. 5 грам основ: той, хто шанує, пишається, робить, сучасне було славне, воно уписалося; 1 і 2 частини - безсполучниковий звязок, означ. підрядн.  2 і 3 - сполучниковий звязок, з*єднанні за допомогою єднального сполучника  і , 3 і 4 частини - безполучниковий звязок, з*ясув. підр. 4 і 5 частини - безсполучниковий звязок. з*ясув. підр.) 1 частина - розповідне, неокличне, просте, односкладне, називне, повне, поширене 2 частина - розповідне, неокличне, просте, двоскладне, ускладнене однорідними присудками, повне, поширене.  3 частина - розповідне, неокличне, просте, односкладне, неозначено особове, просте, поширене 4 частина - розповідне, неокличне, просте, двоскладне, повне, поширене 5 частина- розповідне, неокличне, просте, двоскладне, повне, поширене мені здається так, але можливі помилки.)