Синтаксичний розбір речення будь-ласка в мене ср. У них є все золота пшениця дороге хутро і риба і мед

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У них є все: золота пшениця, дороге хутро, і риба, і мед. Підмети: все, пшениця, хутро, риба, мед. Присудок: є. Додаток: у них. Означення: золота, дороге. Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, повне, поширене, ускладнене однорідними підметами.