Синтаксичний розбір речення . Срочно Допоможіть . Верби, схилившись над тихим Дінцем, розчісують коси зелені.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
схилившись над  тихим Дінцем _ це дієприслівниковий зв ., верби підмет , розчісують коси складенний іменний присудок , розчісують коси які ? зелені означення . ( речення розповідне , неокличне , поросте , двоскладне , ускладнене дієприс , зв)