Синтаксичний розбір речення:"Давно опсипався цвіт з груш і кислиць,і тепер на деревах повільно наливалися соком маленькі плоди.ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЗАРАЗ ДУЖЕ ДУЖЕ НУ ДУЖЕ ПОТРІБНО ХТО НЕ БАЙДУЖИЙ ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
Синтаксичний розбір речення:"Давно опсипався цвіт з груш і кислиць,і тепер на деревах повільно наливалися соком маленькі плоди.
ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЗАРАЗ ДУЖЕ ДУЖЕ НУ ДУЖЕ ПОТРІБНО ХТО НЕ БАЙДУЖИЙ ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Граматична основа - цвіт - підмет, обсипався - присудок
Плоди - підмет, наливалися - присудок
Речення розповідне
Неокличне
Поширене
Двоскладне