Синтаксичний розбір реченя. Весна за вушком витягає трави і сонечко на небо підганя. І сміявся,і вигравав,і дихав до запаморочення п"янко і лоскотно зелений день. поможіть пліз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Весна(підмет) витягає, підганяє (присудок) за вушком (обставина) трави і сонечко (додатки) на небо (обставина) Речення розповідне,неокличне, двоскладне, повне, поширене,