Скажите что это не так 1 it suits you well ........................................... 2 she looks great in this overcoat. ................................. in this overcoat. 3 children like to wear mittens .....................

Скажите что это не так 1 it suits you well ........................................... 2 she looks great in this overcoat. ................................. in this overcoat. 3 children like to wear mittens .......................................... to wear mittens. 4 he wears sandals in autumn. ................................... sandals in autumn.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Здесь всё правильно.
Гость
it is not suits yo !