Схема кровоносної системи хребетних тварин . Визначте скільки кіл кровообігу вони мають .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Cечова система. 1 заняттяIII ТЕМИ КУРСОВИХ РОБІТ (ІСТОРІЙ ХВОРОБ) ПО АКУШЕРСТВУ, ГІНЕКОЛОГІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ РОЗМНОЖЕННЯ ТВАРИНIII.С целью систематизации знаний составьте таблицу по предлагаемой схеме.IV СХЕМА ОФОРМЛЕННЯ ІСТОРІЇ ХВОРОБИ З КУРСУ АКУШЕРСТВА, ГІНЕКОЛОГІЇ ТА БІОТЕХНОЛОГІЇ РОЗМНОЖЕННЯ ТВАРИНV2: 5 Дыхательная системаV3: Вегетативная нервная системаVI. Система навчаючих завданьVIII пара ЧМН - преддверно-улитковый нерв, слуховая и вестибулярная система; нистагм, вестибулярное головокружение, вестибулярная,атаксия, синдром Меньера.VІІІ. СИСТЕМА ПОТОЧНОГО І ПІДСУМКОВОГОАвтономна (вегетативна) нервова система