Сходство и различие А.С.Пушкина и А.Кунанбаева( на казахском языке) пожалуйста хоть не очень много по 3 4 5 можно прошууууу помогитееееееее

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А.Құнанбаев белгілі ғұрама ақын, жазушы көптеген кітаптар жинағының авторы. А.С.Пушкин ақын, жазушы, 1000даған шығармалар жинағының авторы. Белгілі жазушы драматург