Скільки було у Ярослава Мудрого дітей и за кого він їх одружив
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сини+ Анна (†1018):Ілля1020 (?), кн. новгородський.+ Інгігерда(Ірина) — дочка шведського короля Олафа ).Володимир(*1020 — †1052) — можливо був одружений з Одою, дочкою графа Леопольда зі Штаде біля Бремену;Ізяслав(*1024 — †1078) — в 1040 був одружений з Ґертрудою, дочкою польського князя Мешка2Святослав(*1027 — †1076) — був одружений з Одою, внучкою цісаря Генріха 2Всеволод†1093) — в 1046 був одружений з Марією, дочкою імператора Констянтина МономахаІгор (†1060) — був одружений з німецькою принцесою Кунігундою, графинею Орламіндською.Вячеслав(1034 — †1057)ДонькиЄлисавета Ярославна(Еллісіф) (†1076) — королева Норвегії, дружина короля Гарвалдя 3 СуровогоАнастасія Ярославна(Аґмунда) (†1097) — королева Угорщини, дружина короля АндрашаАнна Ярославна(Аньєс) (†1077) — королева Франції, дружина короля Генріха1.Агата Київська ужина англійського короля Едварда Вигнанця.