Скільки літрів сірчистого газу виділиться при взаємодії 1280г міді що містить 20% домішок з концентрованою сульфатною кислотою якщо обємна частка виходу сірчистого газу 0,8?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
скільки літрів сірчистого газу виділиться при взаємодії 1280г міді що містить 20% домішок з концентрованою сульфатною кислотою якщо обємна частка виходу сірчистого газу 0,8?