Скільки літрів водню виділитися при взаємодії 12 г манію з сульфатною кислотою.
Скільки літрів водню виділитися при взаємодії 12 г манію з сульфатною кислотою.
Ответ(ы) на вопрос:
12 г Х л
Мg. + H2SO4. -> MgSO4. + H2
n=1 моль n= 1 моль
М = 24 г/моль Vm= 22,4 л/моль
m=24 г V= 22,4 л
12 г Mg. - Х л Н2
24 г Mg. - 22,4 л Н2
V(H2)= 12 * 22,4 / 24 = 11,2 л
Не нашли ответ?
Похожие вопросы