Скiльки неспарених електронiв мають незбудженi атоми:B,S,As,Cr,Hg,Eu?вiдповiдь пiдтвердити електронно-структурними формулами.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Невозбужденные атомы имеют: B - 1, т.к. B: [latex]2S^{2} 2P^{1}[/latex] S - 2, т.к. S:  [latex]3S^{2} 3P^{4}[/latex] As - 3, т.к. As: [latex]3D^{10} 4P^{3}[/latex] Cr - 6, т.к. Cr: [latex]4S^{1} 3D^{5}[/latex] Hg - 0, т.к. Hg: [latex]4F^{14} 5D^{10}[/latex] Eu - 7. т.к Eu: [latex]6S^{2} 4F^{7}[/latex] Достаточно указывать только последние две. :)