Скільки у реченні простих частин: Усе було дивовижним: чисте небо, море блакиті, м’яке сонячне світло, а перша зелень на деревах, ще недавно похму...

Скільки у реченні простих частин: Усе було дивовижним: чисте небо, море блакиті, м’яке сонячне світло, а перша зелень на деревах, ще недавно похму...Скільки у реченні простих частин: Усе було дивовижним: чисте небо, море блакиті, м’яке сонячне світло, а перша зелень на деревах, ще недавно похмурих і кострубатих, була схожа на хмари зеленого диму; і не хотілося сідати ні в автобус, ні в тролейбус, і він пішов пішки, відчуваючи в собі велику й легку пустку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Усе було дивовижним: чисте небо, море блакиті, м’яке сонячне світло, 2) а перша зелень на деревах, ще недавно похмурих і кострубатих, була схожа на хмари зеленого диму; 3) і не хотілося сідати ні в автобус, ні в тролейбус, 4) і він пішов пішки, відчуваючи в собі велику й легку пустку.