Склади 5 речень з однорідними членами речення і узагальнинеми словами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У саду росли дерева такі як: вишні, сливи ,яблуні,черешні . Тюльпан,фіалка,пролісок,троянда, орхідея- квіти,що ростуть у нас на клумбу. З нашого класу пішли учні: Денис,Оле та Влад. Лялька , ведмедик ,альбом -мої подарунки на День Народження. У нас у класі є підручники з математики, з фізики та з біології.