Склади (або відшукай) загадки про весну. Добери прикметники, які характеризують цю пору року

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Зійшли сніги, шумить вода,    Земля вже квіти викида.    Буяє травка молода,    Все мертве оживає.     Коли це буває? 2.Я пробуджую поля,      Небеса і ручаї     Та заквітчую гаї.      І усякий мене зна...      Відгадали? Я...  Весна:Прекрасна чудова ніжна красуня чарівна журавлина свіжа молода