Склади і запиши розповідь про день,який тобі найбільше запам'ятався. 6 речень СРОЧ?

Склади і запиши розповідь про день,який тобі найбільше запам'ятався. 6 речень СРОЧ??О
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Більше всього мені запам'ятався мій день народженння. Коли мені подарували купу подарунків, і я тоді була така щаслива що маю радість .Ніщо не могло утримати. Тоді ми цілий день ходили гуляли і навіть ходили у кафе. Тоді ми наїлися сповна і ще ходили погуляли по вечірньому місту. Мені найбільше запам'ятався Саме цей день.