Склади і запиши текст про свою мрію влітку відпочити в карпатах

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Яка ж чудова пора року-літо! Літо - життєрадісна, яскрава, весела пора року. Звичайно я кожного року їжджу із своїми батьками, друзями відпочивати у різні куточки не лише нашої країни, але й в різні куточки нашого материка, нашої планети. Зазвичай ми відпочиваєимо у країнах-сусідах.У Польщі, Німеччині, Білорусії.Також ми відпочиваємо у нас на Батьківщині. Нам найприємніше відпочивати на нашій неньці-Землі. Безліч раз ми відпочивали у Карпатах, декілька разів були на Говерлі, милувалися красою нашої землі.  Незважаючи на те, що зара весна я дуже хочу знов піднестися на вершину Говерли і з гордістю промовити, що я-Україн(-ець,-ка).Про те, що я хочу там знову відпочити знають усі і тому усі мої друзі поїдуть зі мною . Я мрію знову потрапити у серце природи і насолоджуватися красою, чарівністю землі!!!