Склади новорічне привітання подрузі.Слова для довідки: дорогий (дорога, дорогі), Новий рік, щиро, здоров'я, бажаю, успіхи, у навчанні, у роботі, сердечно, зимові канікули

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя дорога подруга Дарика ! Вітаю тебе із Новим Роком та невдовзі з Різдвом Христовим. Сердечно бажаю тобі усього найкращого: здоров'я, успіхів у навчанні. Щасливих тобі зимових канікул ! Смакуй мандаринки і насолоджуйся родинним теплом!