Склади речення, якi починалися б так:1. Iванку,... 2. Хiба ти не знаeш... 3.Як.... 4.Мамо,коли... 5. Бабусю,розкажи...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Іванку, ти підеш у цирк?  Хіба ти не знаєш, що він приїжджає у наше місто. Мамо, коли ми підемо у цирк. Бабусю, розкажи, а в цирку будуть виступати клоуни.
Гость
Іванку , піди полий яблуньку, бо врожаю не буде. Хіба ти не знаєш ,що з хлібом гратися не можна? Як це ти , діду , картоплю саджаєш? Мамо , коли тато прийде підемо по саду гуляти ? Бабусю, розкажи  як воно тобі було , коли мати моя малою була?