Склади розповідь про одну з груп тварин за планом: 1) назва груп тварин; 2) тварини ц?

Склади розповідь про одну з груп тварин за планом: 1) назва груп тварин; 2) тварини ц??єї групи; 3) спільні ознаки тварин цієї групи. Дам 20 баллов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Ссавці 2.Всі тварини що годують малят молоком(лев,ведмідь,вовк,кіт) 3.Тіло вкрите шерстю; шкіра багата залозами; специфічними є  молочні залози. Покривні кісткичерепа мають порожнини. Череп зчленовується з  хребтом двома  потиличними виростами.  Нижня щелепа складається тільки із зубної кістки. Квадратна і зчленівна кістки видозмінені на слухові кісточки і розташовані в порожнині  середнього вуха.  Зубидиференційовані на  різці,  ікла, передкутні і кутні; всі вони, крім кутніх, звичайно мають «молочну» генерацію, вони сидять вальвеолах.  Ліктьовий суглоб спрямований назад,  колінний — вперед.  Серце чотирикамерне, зберігається лише одна ліва дуга аорти.  Еритроцити без'ядерні. Переважна більшість ссавців здатні до  живородіння, з чим пов'язаний розвиток  плаценти. Як і у всіх  амніот, у ссавців має місце тільки внутрішнє  запліднення.