Склади розповідь про різноманітність риб. Яких акваріумних рибок ти знаєш? Вигадай про них загадку.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Риба це живий організм .Риба може проживати в морях річках озерах ставках океанах .  Риби бувають рослиноїдні та хижаки .  Деякі риби вміють замасковуватись щоб їх не помітив ворог .  Ось деякі риби які живать в ставках :щука