Склади самостійно святкове вітання мамі,татові,дідусеві чи братові(сестрі).Подумай що ти їм побажаєш.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Улюблені мої! Вітаю Вас З Новим роком! Бажаю Вам всім міцного здоров'я, щастя, успіхів у всьому і всього самого найкращого! Нехай Ваші найзаповітніші мрії збудуться. Я Вас дуже сильно люблю. Міцно цілую і обіймаю.