Склади текст-опис котика, використовуючи онаки, наведені в загадці, то додаючи свої. Щось пухнасте сіро-біле Молоко із миски їло, Муркнуло після сніданку, Захотіло ще сметанки Роздобути на обід. Хто це ? Наш домашний ...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маленький котик був сіро-білої розкраски. Він був дуже лагіднии, добрим і любив сметанку! А ще був грайливим, що не дивно на його вік. Мені ніколи не надокучало з ним гратися. Іноді, навіть спав зі мною. Я люблю своє кошенятко!))