Склади вираз зі змінною й запиши множину значень, які може приймати ця зміна. У Василя 3 цукерки. Він з'їв х цукерок. Скільки цукерок у нього залишилося? 12 кг цукерок розклали порівну до кількох коробок. Скільки кілограмів ябл...

Склади вираз зі змінною й запиши множину значень, які може приймати ця зміна. У Василя 3 цукерки. Він з'їв х цукерок. Скільки цукерок у нього залишилося? 12 кг цукерок розклали порівну до кількох коробок. Скільки кілограмів яблук у кожній коробці
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у васі осталось 2 цукерки остальне непойму воно несуміжне яблука і цукерки