Склади й запиши діалог 5-6реплік на тему домовляємося відвідати хворого друга(подругу) чи бабуся попросила тебе подати окуляри

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Внученько,сказала бабуся,сталося горе. -Яке?Що сталося?-здивовано запитала внучка -Тьотя Аня захворіла?-відповіла бабуся. -ооооо лишенько-заплакала внучка -потрібно відвідати Аню,принести їй фрукти.-сказала бабця -ти права,не можна покидати людей в біді-погодилася внучка.