Склади й запиши кілька речень зі словосполученнями не змінюючи їхньої форми У цікавій книзі, у чарівній казці, у далекій подорожі, у загадковій тиші, у зимовій пісні, на пухнастій ковдрі, на пуховій перині, кришталевій крижинці...

Склади й запиши кілька речень зі словосполученнями не змінюючи їхньої форми У цікавій книзі, у чарівній казці, у далекій подорожі, у загадковій тиші, у зимовій пісні, на пухнастій ковдрі, на пуховій перині, кришталевій крижинці, пухнастій сніжинці, хорошій погоді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у цікавій книзі написано про казку яка називається фея на ковзанах у чарівній казці мені подобається оловьяній солдатик у зимовій пісні написано про діда мороза на пухнастій колвдрі намальована рожева квітка на пуховій перині дуже м*яко спати кришталевій крижинці подобюається дружити зі снігом пухнастій сніжинці не хотілося опинитися  на чиїхось долонях хорошій погоді всі раді