Склади й запиши кілька речень зі словосполученнями не змінюючи їхньої форми У цікавій книзі, у чарівній казці, у далекій подорожі, у загадковій тиші, у зимовій пісні, на пухнастій ковдрі, на пуховій перині, кришталевій крижинці...
Склади й запиши кілька речень зі словосполученнями не змінюючи їхньої форми
У цікавій книзі, у чарівній казці, у далекій подорожі, у загадковій тиші, у зимовій пісні, на пухнастій ковдрі, на пуховій перині, кришталевій крижинці, пухнастій сніжинці, хорошій погоді.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у цікавій книзі написано про казку яка називається фея на ковзанах
у чарівній казці мені подобається оловьяній солдатик
у зимовій пісні написано про діда мороза
на пухнастій колвдрі намальована рожева квітка
на пуховій перині дуже м*яко спати
кришталевій крижинці подобюається дружити зі снігом
пухнастій сніжинці не хотілося опинитися на чиїхось долонях
хорошій погоді всі раді