Склади за малюнком розповідь,використовуючи займенники3ї особи

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вона красиво катаеться на ковзанах . Вони грають у хокей . Вiн дивиться як iншi дiти .
Гость
 Зима дуже гарна пора року ,особливо для дітлахів.  У дворі,на спортивному майданчику,залили ковзанку.Діти вийшли надвір покататись на  ковзанах .Степан,Василь та Дмитрик грають у хокей.Їм дуже подобається цей вид спорту .     А поряд з ними кружиться в танці Марійка.Вона -майбутня фігуристка .А ось Андрійко та Віра ще тільки вчаться стояти на ковзанах .Вони теж майбутні чемпіони.  Дітям подобається весело проводити час на ковзанці.