Склади задачі за коротким записом . Розв'яжи кожну задачу виразом двома способами . Було - 35 Використали - 7 і 4 . Стало ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На кондитерській фабриці було 35кг горіхів. На приготування тортів використали першого дня 7кг, а другого - 4кг горіхів. Скільки горіхів залишилось? 1)7+4=11(кг)-горіхів використали першого і другого дня разом4 2) 35-11=24(кг ) - горіхів залишилось; ІІ спосіб 1) 35-7=28(кг)-горіхів залишилось після першого дня; 2) 28-4=24(кг)-горіхів залишилось. Вираз: 35-(7+4)=24(кг)