Складiть 4 речення в яких iменник обрiй стояв би в рiзних вiдмiнках

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Ген-ген за обрій ховалося сонце - називний 2) На обрії височіло дерево, а кругом було поле - місцевий 3) Вікно було таке мале, що навіть те було видно неба, лише кусочок обрію - родовий 4) Обрій був настільки великим, що Тетяні здалось, що вона на краю світу - знахідний