Складіть 5 односкладних речень з якоїсь літератури кожного виду (означено-особове, неозначено- особові, безособові, узагальненно- особові, називні)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ОЗНАЧЕНО-ОСОБОВЕ: Вивчайте, любіть рідну мову. НЕОЗНАЧЕНО-ОСОБОВЕ: Хату на Зелені свята здавна прикрашають зеленню. УЗАГАЛЬНЕНО-ОСОБОВЕ: Вік живи - вік учись. БЕЗОСОБОВЕ: І так мені стало радісно на душі! НАЗИВНЕ: Білосніжна зима.