Місто, ще не вкрите снігом, чекало на морози. Недозріле яблуко висіло на дереві. Небачені можливості стали перед ним. Його думка залишилась невисловленою. Він мав не позичений, а власний талант. ну, как-то так)
Неозброєним оком можно було побачити чудові краєвиди. Не прополені дітьми грядки картоплі немовби прохали навести на них лад. Підлога у класі виявилась ще не пофарбованою. Не куплений, а вирощений чудовий букет троянд Денис подарував мамі на день народження. Жито в полі було не кошене.