Складіть 5 речень зі словами.аптекарем,кобзаря,школяра,вівчарем,писарем.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо ти хворієш, порадся з аптекарем. В початкових класах вжи читають ,,Кобзаря". Не потрібно ображати школяра. Вівчарем потрібно бути, але тим кому це потрібно. Щоб писати і казки, і твори потрібно бути писарем.
Гость
1) Сьогодні , зайшовши в аптеку по ліки для бабусі, я зустрівся з аптекарем. 2) Я вважаю, що не має такого українця, який не знав би про кобзаря або ж не читав про нього. 3) Прогулюючись по вулиці , в будні дні,  можна побачити школяра, що поспішає до школи. 4) Коли я влітку відпочивав в Карпатах я зустрів у горах вівчаря. 5) На мою думку, цікаво бути писарем, бо з кожним своїм творінням все більше удосконалюєшся і дізнаєшся більше, як про самого себе , так і про світ загалом.