Складить 6 речень з фразеологизмами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наша вчителька має справжнє ангельське терпіння.  Іноді хочеться поїхати світ за очі. Багато дорослих дітей сидять на шиї у своїх батьків. на старій фермі справжні авдієві стайні.  Над цією задачою він весь вечір сушив голову. Мій дідусь цвіте як мак.
Гость
Вона мала кам'яне серце. Вона знайшла спільну мову з сестрою.  Він їв з таким апетитом, що аж за вухами лящало. У ньому тече блакитна кров.  Вона бере  близько до серця все, що її кажуть.  Почувши розмову, він нагострив вуха. Він покаже їм де раки зимують. Вона завжди тримає язик за зубами.