Складіть а) два речення з багатозначним словом ''ключ'' так, щоб це слово було вжито з різними значеннями; б) два речення із словом ''ключ'' так, щоб відповідні слова виступали омонімами. Дуже треба допомога!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нещодавно я побачила великий ключ птахів На уроці музики ми вчилися малювати скрипічний ключ