Складіть багатокомпонентне речення із сурядним і безсполучниковим зв'язкм за схемами. [ ], і [ ] (що ). [ ], і [ , (де ) (де ) ]. (коли), [ ] , [a ]. [ i ], [ ], (якого ). [ ] , (де ) , [але ], (що ).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сонце і повітря лоскочуть щоки, а зелень ялинкових гілок виглядає з - під снігу так свіжо, що, здається, надворі стоїть весна, одягнена у білі шати