Складіть діалог між батьком дитини та директором школи на рахунок забирання документів з школи внаслідок переїзду. вкажіть причину переїзду
Ответ(ы) на вопрос:
_Доброго Вам дня, ми хочемо забрати документи з Вашої школи.
_Добрий. Ви немоглиб вказати причину?
_ Так .Ми переїзджаєма у інше місто, тож вимушені зміти школу.
_Пробачте, але чому віи переїздите?
_ Мені запропонували іншу роботу,яка більше мені підходить . Тимпаче я завжди мріяла повернутися у рідне місто.
_ Ну що ж , я сподіваюсь Вам все вдасться і дитина знайде нових друзів. Успіхів Вам.
_Допобачення.