Складіть діалог на тему: чи всім учням треба вчитися на відмінно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт! Привіт! Як твої справи? Добре, тільки уроки тяжкі. Мені теж тяжко, але як інакше треба бути відміником. Мама с татком змушують вчитися на одні п*ятірки. А якщо ти не справишся з завданням? Їх це не цікавить, тому мені кожного разу боязно іти до-дому, бо вони будуть галасувати. (Розповів про цей діалог бабусі, вона сказала, що не всим треба бути відміниками тому, що хто на що гаразд.)