Складіть діалог на тему: "Майбутній врожай", використовуючи народні приказки і прислів'я. Дякую!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Настало літо. На канікулах до старенького дідуся в село приїхав внук (Дмитро). -Доброго дня дідусю  -Доброго -Як в тебе справи? -Все по старому. а ти як? - Добре, закінчив на п"ятірки (можна і на 12) 1 клас -Молодець - Дідусю, я хтів поглянути як виглядає морква, коли її щойно дістали із землі, на горох молодий... - Поглянеш, але пізніше все ще зелене. Приїжай в восени побачиш та скуштуєш білий, червоний виноград, допоможеш викопати картоплю... - Обов"язково мене хоч хлібом не годуй, а дай подивитися. - Схожий на мене!