Складіть діалог на тему ,,Розмова з туристом" будь-ласка дуже потрібно.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- чи сподобалась вам україна? -моє враження позитивне. - а де саме ви перебували? -  в Києві, на Майдані та визначних місцях. - чим саме сподобалась вам ця країна? - своїми традиціями та звичаями - а чи приїдите ви ще до нас? - так, звичайно! - тоді, до нових зустрічей. -навзаєм