Складіть діалог в універмазі використовуючи слова: спасибі будьласка прощавайте вибачтену прошу помогите СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!

Складіть діалог в універмазі використовуючи слова: спасибі будьласка прощавайте вибачте ну прошу помогите СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Продайте будь ласка менi взуття, вони менi дуже подобаються, менi потрiбен мiй розмiр, пробачте, але нема вашог розмiру. Вибачте, прощавайте, прийду наступного разу.