Складіть діалог .Ви перебуваєте в кімнати з товаришем . Він дивиться фільм по телевізору далі на іншому канали незабаром почнеться передача,яку ви самі бажаєте подивитися.Умовте свого приятеля надати вам можливість переглянути ...

Складіть діалог . Ви перебуваєте в кімнати з товаришем . Він дивиться фільм по телевізору далі на іншому канали незабаром почнеться передача,яку ви самі бажаєте подивитися.Умовте свого приятеля надати вам можливість переглянути передачу: повідомте, що ви бажаєте дивитися саме ту передачу, та поясніть чому; висловте незгоду щодо його бажання дивитися фільм; запропонуйте прийнятне рішення, яке влаштує вас обох.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Зачекай, перемкни на попередній канал!  - Чому? - Ти тільки поглянь, зараз там іде передача про замахи на Гітлера. - Ні! Я дивлюся фільм Тарантіно. "Кримінальне чтиво" цікавіше твоїх програм! - Зачекай, просто подумай, ми вивчаємо зараз Другу Світову війну по історії, я просто впевнена(ний), якщо ми дізнаємося більше про Третій рейх, то знаючи цікаві факти, ми зможемо заробити гарні оцінки! - Можливо, але якщо ця передача ну дуже нудна, то я відразу ж перемкну на Тарантіно! - Не переживай, програми історичного характеру майже завжди цікаві, адже ти пізнаєш минуле, особливості та ідеї людей тієї епохи... - Добре, сідай! Будемо дивитися