Складіть діалог"У книжковій крамниці"(6-7 реплік).Запишіть його, використовуючи прийменник, вигук і частку.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
( Зустріч двох подруг ) Привіт,Оленко.-Привіт,Маринко. Ооо...Ти чула, що вийшов новий збірник "Як стати справжньою дівчиною".
- Так,звичаюно. Щодо нього я багато чула.На мою думку це чудова книга. Знаєш що?
- Ні,а що?
-Ця книга уже красується на полицях нашої міської бібліотеки.
-Тоді Оленко,мерщій побігли,щоб першими прочитати захоплюючі розділи книжки.
-Чудова ідея.
( Так двоє подруг побігли у бібліотеку читати,справді чудову книгу)