Складіть дві схеми ланцюгів живлення змішаного лісу, якщо їх компонентами є: вовк, лисиця, олень, їжак, липа, гусінь махаона, дуб, кладонія. + дві схеми : карась, щука, дафнії, євглена зелена, інфузорія, елодея, валіснерія, ста...

Складіть дві схеми ланцюгів живлення змішаного лісу, якщо їх компонентами є: вовк, лисиця, олень, їжак, липа, гусінь махаона, дуб, кладонія. + дві схеми : карась, щука, дафнії, євглена зелена, інфузорія, елодея, валіснерія, ставковик. Дякую)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
липа(або дуб)---гусінь махаона---їжак---лисиця кладонія---олень---вовк елодея----дафнія---карась---щука валіснерія---інфузорія-----евглена зелена---ставковик Приблизительно так